Zapraszamy na DNI OTWARTE w Bytnarówce!

Szkół jest wiele ale taka jest tylko jedna!dni_otwarte
Przyjdź i sam się przekonaj.

Dni Otwarte w Bytnarówce 🙂

Sobota 7 kwietnia 2018 r
godzina 10:00 – 13:00

Środa 23 maja 2018 r
godzina 15:00 – 18:00

Jesteśmy szkołą, która pielęgnuje tradycje patriotyczne. Szczególnie bliscy są nam bohaterowie Powstania Warszawskiego i Żołnierze Wyklęci. Nasi uczniowie angażują się w projekty poświęcone polskim patriotom i odnoszą w nich sukcesy. Organizujemy międzyszkolny konkurs poświęcony Żołnierzom Wyklętym, jesteśmy współorganizatorem ogólnopolskiego konkursu „Arsenał Pamięci”, którego pomysł narodził się przed laty w naszej szkole.
Każdy pierwszoklasista szybko nawiązuje u nas przyjaźnie dzięki wrześniowym wyjazdom integracyjnym. Pasje podróżowania można rozwijać podczas corocznych wypraw do ciekawych miejsc w Europie. Wiele lekcji realizujemy poza szkołą. Współpracujemy z wieloma wydziałami na Uniwersytecie Łódzkim , między innymi Wydziałem Prawa i Administracji, Wydziałem Filologicznym, Wydziałem Geografii. Nasi uczniowie uczestniczą w warsztatach, wykładach, konkursach i imprezach okolicznościowych organizowanych przez UŁ.
Jesteśmy przedsiębiorczy. Zaangażowanie całej społeczności szkolnej widać w estetyce szkoły, jej nowoczesnym wyposażeniu. Na terenie szkoły znajduje się boisko wielofunkcyjne, boisko do piłki plażowej i siłownia plenerowa.

ZAPRASZAMY!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.