Szlachetna Paczka

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, którzy zdecydowali się pomóc w przygotowaniu tegorocznej SZLACHETNEJ PACZKI dla pana Macieja. Zebrane produkty spożywcze i chemiczne, oraz zakupiona przez klasę 3d odzież, stół, zostały zapakowane i dostarczone do obdarowywanej osoby. A oto relacja z wręczania paczek Rodzinie:
Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Pan Maciej z niedowierzaniem otwierał kolejne paczki. Na jego policzkach pojawiły się łzy, łzy wzruszenia. Nie wierzył, że może go jeszcze spotkać coś tak dobrego. Z podekscytowaniem chaotycznie rozdzierał kolejne paczki i nie mógł uwierzyć własnym oczom, nadzwyczajnie zabrakło mu słów. Jego nowy stół nakryty na święta wywołał w nim wiele emocji pan Maciej powiedział „Pięknie jest!” Nawet nie śniło mu się takie spełnienie marzeń. Pan Maciej wie, że teraz wszystko będzie już inaczej, bo będzie lepiej ! Teraz dla Pana Macieja każdy dzień stanie się łatwiejszy, ma ciepłe ubranie, zapas jedzenia. Teraz zajmie się sobą i swoim zdrowiem.

Co chce przekazać wolontariusz?
Chciałabym powiedzieć Wam, że jestem z Was niesamowicie dumna. To dzięki takim ludziom jak wy, o takich postawach ten świat ma szanse stać się lepszym. Wasze decyzja wzruszyła mnie niesamowicie. Dziękuję za to, że daliście Panu Maciejowi nadzieję na lepsze jutro. Z serca życzę Wam Wesołych świąt, wzorowo zdanej matury i abyście dalej nieśli dobro. Szlachetność jest w Was !
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Pan Maciej z całego serca dziękuje za wszystkie dary. Nadal nie wierzy, że to wszystko dla niego. Pyta: „dlaczego ja?” ze łzami w oczach.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.