Bytnarówka ze złotym medalem Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej mężczyzn!

W czwartek 6 czerwca 2019 roku na boiskach ZSO nr 8 przy ul. Czernika 1/3, odbyła się finałowa runda rozgrywek o mistrzostwo Łodzi w siatkówce plażowej. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary – Wiktor Polak / Patryk Jóźwiak oraz Dominik Machnik / Adrian Skonieczny. Wiktor i Patryk wysoko wygrali wszystkie spotkania i zakończyli turniej na pierwszym miejscu, tym samym zapewniając sobie udział w finale wojewódzkim. Dominik i Adrian po zaciętej walce w meczu o trzecie miejsce musieli uznać wyższość rywali i ostatecznie uplasowali się na czwartej pozycji.

W klasyfikacji drużynowej szkół reprezentanci XXIX L.O. zajęli pierwsze miejsce wśród łódzkich szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy!

Bardzo dobry występ reprezentantek XXIX Liceum Ogólnokształcącego  w Licealiadzie w siatkówce plażowej.

W środę 5 czerwca  2019 roku na boiskach XLVII L.O.  przy ul. Czernika 1/3, odbył się finał rozgrywek siatkówki plażowej dziewcząt. Szkołę naszą reprezentowały dwie pary – Natalia Maciuszek / Lena Wajszczyk oraz Dominika Fabjańczyk / Sandra Migała. Bardzo dobre zawody rozegrały Natalia i Lena, po zaciętej walce w meczu o wejście do półfinałów uległy rywalkom zajmując ostateczne 5-6 miejsce w rozgrywkach. Gratulujemy!